Po práci a péči, kterou s radostí dávám i své rodině, se jako každý potřebuji odreagovat od každodenní rutiny. Již řadu let jsem instruktorka spinningu a jsem moc ráda, že mě při tom doprovází banda příjemných lidí. Tímto je všechny moc zdravím a nebojte, kdo není na této fotce, bude na další 😊. 

Upřímně povídání o sobě nemám ráda, ale trošku se Vám představím. V obchodu se díky rodinné firmě pohybuji 12 let. Realitám samotným 5 let a moc dobře si uvědomuji, že pokud se člověk neživí nákupem a prodejem nemovitostí, je to jeden z jejich nejdůležitějších kroků v životě. A tato zodpovědnost vůči lidem i mě samotné, mě žene kupředu. Sama, když jsem prodávala svou nemovitost před 15 lety, obrátila jsem se na profesionála, jelikož jsem o tom vůbec nic nevěděla a představa, že nebude vše v pořádku, že něco zanedbám, nebo že mne někdo okrade, mě děsila. Stejně tak, jako když potřebuji novou skříň, ani mne nenapadne, udělat si ji sama, jelikož tomu prostě nerozumím. Dle mého názoru, každé odvětví si zaslouží odborné zacházení, nemovitosti nevyjímaje.

 

Mým životním krédem je spolehlivosti, férové jednání, vzájemná důvěra a naladění se s klientem na stejnou vlnu, jen takový obchod ve mne zanechá dobrý pocit, a žene mne dál. Snažím se na sobě stále pracovat a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. V dnešní internetové době to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci a marketingovém plánu.

Přeji Vám hezký den a pokud budete chtít cokoli třeba jen poradit, zavolejte, nebo se zastavte na kávu.

Více O MNĚ

Pár slov O MNĚ