Po práci a péči, kterou s radostí dávám i své rodině, se jako každý potřebuji odreagovat od každodenní rutiny. Již řadu let jsem instruktorka spinningu a jsem moc ráda, že mě při tom doprovází banda příjemných lidí. Tímto je všechny moc zdravím a nebojte, kdo není na této fotce, bude na další 😊. 

Upřímně povídání o sobě nemám ráda, psát o tom, že já jsem ta, se kterou byste měli obchodovat a ne s nikým jiným, mi přijde sebechvalné, protože už je více skvělých makléřů, kteří se dívají na obchod s realitami stejně jako já, např. mí kolegové v kanceláři. 

Na obchod s realitami jsem díky poptávkám měla možnost nahlédnout i jako zájemce o nemovitost. Než jsem našla ten pravý dům či byt pro klienta, byla jsem účastníkem i pár prohlídek, díky kterým se vůbec nedivím, že jako realitní makléři a kanceláře máme pověst, jakou máme. Bez dřívějších zkušeností je totiž těžké se v té naší realitní džungli vůbec zorientovat. Někdy jsem skoro nabyla dojmu, že je úplně normální o prodávané nemovitosti nic moc nevědět, mlžit a přesvědčovat zájemce o nereálném.

 

O to víc jsem dostala chuť bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu. 

S prodejem a nákupem nemovitostí pomáhám svým klientům už několik let, neustále se věci mění, a proto na sobě stále pracuji a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. V dnešní internetové době to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci, marketingovém plánu a zaměření se na správnou cílovou skupinu.

Ráda s Vámi třeba jen prodiskutuji u kávy Váš záměr, vysvětlím a objasním situaci na realitním trhu, najdeme všechny sounáležitosti s nemovitostí, povíme si o zákonných povinnostech spojených s prodejem a vy se rozhodnete, zda Vám mé zkušenosti budou přínosem a ušetří Vám čas a peníze. Budu se těšit na naše setkání. Hezký den.

Více O MNĚ

Pár slov O MNĚ